مجموعه اخبار مرتبط با » عمومی
تشکیل اولین نشست آموزشی بازاریابی و فروش هلدینگ صباجهاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هدلینگ صباجهاد، اولین دوره آموزشی بازاریابی و فروش به میزبانی شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، با حضور چهره مطرح علم بازاریابی و فروش و همچنین حضور بیش از پنجاه  تن از مدیران، سرپرستان و کارشناسان شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی برگزار شد.1398-04-27 16:57:01

ضرورت برگزاری دوره های آموزشی، توجیهی شرکت های تابعه صبا جهاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صباجهاد، اولین هم اندیشی مدیران عامل شرکت های تابعه هلدینگ در خصوص ضرورت و اهمیت برگزاری دوره های آموزشی توجیهی شرکت های تابعه روز شنبه پانزدهم تیرماه 1398 در تهران برگزار شد.

1398-04-16 07:01:01

                                                             بسمه تعالی

متعاقب انتشار اخبار در برخی از شبکه های اجتماعی درباره مدرک تحصیلی آقای فخراله مولایی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری به دنبال راه اندازی سامانه شفافیت مدارک تحصیلی مدیران اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری به منظور تنویر افکار عمومی، مخاطبان و علاقمندان محترم اعلام می دارد در راستای تحقق سیاستهای ابلاغی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همسو با برنامه ها، راهبرد و تعامل اثربخش با صندوق بازنشستگی کشوری، ضمن اعلام این خبر که آقای فخراله مولایی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی در مقطع دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار با گرایش استراتژیک از دانشگاه صنایع و معادن ایران فارغ التحصیل شده است بر ضرورت همدلی، همراهی، وفاق و تأکید همه جانبه بر حمایت و پشتیبانی هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی از منویات وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین اهتمام و تلاش مضاعف بر محقق شدن اهداف ، سیاستها و استراتژیهای صندوق بازنشستگی کشوری از هیچ مساعی و کوششی دریغ نخواهد ورزید و به همه مدیران تحت مجموعه بر هم افزایی، همگرایی و همراهی موثر با  این سیاست ها را ابلاغ و تأکید خواهد نمود.

مضافاً به منظور ایجاد وحدت رویه و الزام برای پاسخگو بودن به مخاطبان هرگونه اخبار، برنامه ها و اقدامات هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی با هماهنگی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری منتشر خواهد شد .


                             روابط عمومی و امور بین الملل
     هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی كشوري1398-03-20 11:33:01

عید با سعادت و پر فضیلت فطر مبارک
پس از یک ماه بندگی و عبادت خالصانه به درگاه حضرت حق تعالی،
عید رهایی از بند معاصی و شکر گزاری به درگاه احدیت از راه می رسد. عید فطر فرخنده روزی است که زمینیان فارغ از زنجیره های دنیایی به فطرت خویش باز می گردند و آسمانیان به فرمان الهی و از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه مأمور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می شوند.
خوشا آنان که در برابر هوس های دنیوی مقاومت کردند و رنج گرسنگی و تشنگی و دوری از گناه را به جان و دل خریدند تا در سحرگاه اولین روز شوال با ندای "اللهم اهل الکبریاء و العظمه" نزول رحمت لایتناهی الهی را تضمین کنند و غفران او را از آن خود کنند .
ضمن تبریک عید با سعادت و پر فضیلت فطر، توفیق، عزت و سلامتی همه بندگان خالص خداوند سبحان را از درگاهش آرزومندم.
فخراله مولایی
مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره

1398-03-14 17:33:01

سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد بر مردم ایران و آزادگان سراسر جهان تسلیت باد.

 امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد. بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده اند.

1398-03-13 06:43:01

شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تسليت باد

ای معنای سیادت
ای خورشید سعادت
در محراب عبادت
رسیدی بر شهادت
با غمِ بَس بی کرانَت
فاطمه شد روضه خوانَت
میشوی مهمان آن دلخسته
غرق در خون با فرق شکسته
مولانا یا علی جان مولانا یا علی جان

**************************************************

شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تسليت باد


                               روابط عمومی و امور بین المل
     هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی كشوري

1398-03-06 10:36:01

شهادت مولا امیر المؤمنین تسلیت باد

بازامشب عشق تنها می‌شود          زخم،سهم فرق مولا می‌شود
آفتاب عشق گلگون می‌شود           سینه سجاده پرخون می‌شود
پشت نخل آرزو خم می‌شود           داغ حسرت سهم آدم می‌شود
جاده می‌ماندغریب وبی سوار        ذوالفقارعدل می‌گیرد غبار               
          

"فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) بر ارادتمندان و سوگواران آن حضرت تسلیت باد"


                 روابط عمومی و امور بین المل
هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی كشوري

1398-03-03 19:17:01

ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) مبارک باد

میلاد سراسر نور و رحمت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع)، بر عموم مسلمانان جهان و مهمانان ضیافت الهی بویژه شیعیان آن حضرت مبارکباد.

روابط عمومی و امور بین الملل
هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری

1398-03-01 10:02:01

دست هایت که آیینه تلاش روزگار شد پر برکت باد

کارگران از ارزشمند ترین طبقه و سودمند ترین گروه در جامعه ما  هستند چرخ عظیم جوامع  بشری با دست توانای کارگران  در حرکت و چرخش است و حیات یک ملت مرهون کار و کارگراست.
 روز ملی کارگر را به همه کارگران پرتلاش، زحمتکش عرصه  صنعت  ایران اسلامی به خصوص کارگران خدوم و عزیز شرکت های تابعه هلدینگ صبا جهاد تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم قدر این نیروهای گرانقدر را بدانیم چون این عزیزان بازوان فعال چرخه صنعتی  و کارآفرین این مرز و بوم هستند.
توفیق، عزت و سربلندی همه کارگران پرتوان و عزیز جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند سبحان آرزومندم.
 

فخراله مولایی
مدیر عامل و نائب رئیس هیأت مدیره
هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری

1398-02-10 13:32:01

استمرار حمایت هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری از سیل زدگان  کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از دکتر مولایی، مدیر عامل هلدینگ صبا جهاد به منظور حمایت، همراهی و همگرایی با سیل زدگان هم وطن، این هلدینگ علاوه بر کمک حدود 700 میلیون تومانی از محصولات و تولیدات هلدینگ شامل : تن ماهی کنسرو لوبیا ، فرآورده های لبنی شامل :  شیر- شیرهای طعم دار پنیر- ماست- خامه - شیرخشک نوزاد پتو و پوشک در صدد استمرارکمک های نقدی و غیر نقدی خود به مناطق سیل زده می باشد. بر اساس این گزارش کمک های فوق از شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) و شرکت های تحت پوشش آن، شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس، شرکت صنایع لبنی اراک (صلا) ، شرکت صنایع غذایی پیچک که تحت پوشش هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری می باشند در حال برنامه ریزی است . این گزارش تصریح می نماید بخشی از کمک های ذکر شده به استانهای گلستان، لرستان، خوزستان و خراسان جنوبی ارسال شده و بخش دیگر در حال ارسال می باشد. مديرعامل هلدينگ صنايع غذايي ، كشاورزي و دارويي صندوق بازنشستگي كشوري خاطر نشان كرد: شرکت حمل و نقل جاده ای فجر جهاد نيز كه از شرکت هاى ديگر اين هلدینگ است، تریلى هاى باربرى خود را به صورت رایگان در اختیار سازمان هلال احمر قرار داده تا این سازمان در استانهای سیل زده بتواند با سرعت بیشترى مایحتاج لازم را به آسیب دیدگان سيل برساند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل

صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری

1398-02-07 06:59:01